• پست الکترونیک

    info[@]tazinatsang.ir
  • پشتیبانی

    09128363345
خرداد ۱۸, ۱۳۹۸

فروش سنگ

معرفی فعالیت مجموعه سنگ اسفند

 

بخش اول : فروش سنگ

 

خب ما با تجربه ای که در زمینه فروش سنگ داریم همیشه نیاز مشتری را تشخیص داده و بهترین پیشنهاد را برای هرچه بهتر شدن نتیجه کار به خریدار ارایه میدهیم تا خریدار نهایت رضایت را از خرید خود داشته باشد ، تا در خریدهای بعدی با اطمینان بیشتر از مجموعه سنگ اسفند خرید نمایید.

سنگ شمش : در نمای کلاسیک بیشتر استفاده میشود که ابزارهای سنگی و تزئینی بر روی سنگ شمش پیاده سازی و اجرا میشود. شمش از سنگ اصلی (کوپ سنگ) گرفته میشود که عمده تولید ما شمش خانواده سنگ های تراورتن میباشد ، برای مثال شمش آتشکوه (بهترین نوع سنگ تراورتن) شمش دره بخاری ، شمش حاجی آباد ، شمش عباس آباد ، شمش تراورتن شکلاتی ، تراورتن سیلور و انواع سنگ از خانواده تراورتن میباشد. سورت بندی سنگ همیشه جز مهمی از کیفیت کار میباشد که ما همیشه سعی میکنیم سنگی را به مشتری تحویل دهیم که کمترین تداخل رنگی را داشته باشد. در پایین تصویری از نمونه شمش آتشکوه قرار دادیم برای درک بهتر بازدید کننده های محترم گرچه همیشه تاکید شده که عکس فقط نیمی از کیفیت و رخ سنگ را نمایش میدهد و برای دیدن نمونه اصلی بازدید حضوری را پیشنهاد میکنیم.

نمونه شمش آتشکوه

سنگ آتشکوه سفید

سنگ پلاک :

 

به سنگ های قطر ۲ یا ۳ سانت گفته میشود معمولا با عرض ۴۰ سانت موجود هست که در سه فراوری در مجموعه سنگ اسفند موجود هست ، سنگ با فراوری صیقلی که سطح سوراخ های ریز سنگ با ماستیک (رزین سنگ) پر شده و با دستگاه های ساب بصورت صیقلی فراوری میشود. فراوری چرمی ، نوعی دیگر از فراوری سنگ میباشد که بعد از مرحله برش همه ی سوراخ های سنگ با ماستیک سنگ پر نمیشود بلکه از ابتدا سعی میکنیم سنگی را برای فراوری چرمی انتخاب کنیم که حداقل سوراخ های ریز رایج سنگ تراورتن را داشته باشد که بهترین نتیجه را در تولید این نوع سنگ داشته باشد. خب میرسیم به فراوری هوند یا مات که همه مراحل سنگ صیقلی را طی میکند ولی در مرحله آخر به جای استفاده از ساینده های صیقلی از ساینده های درشت در استفاده میشود تا سنگ بصورت مات یا هوند دیده شود،فرق سنگ صیقلی و هوند در این است که سنگ صیقلی اگر لکه و خرابی داشته باشد با نهایت وضوح دیده میشود که این مورد در سنگ هوند (مات) تقریبا پنجاه درصد کم میشود مخصوصا اگر طبقات بالای ساختمان باشد که دید کمی نسبت به طبقات همکف و اول دارد. تا این جای کار با توضیحاتی که دادیم سعی کردیم معرفی کلی از سنگ و نوع و فراوری سنگ برای خریدار داشته باشیم تا با دید باز تر انتخاب خود را نهایی کند.در پایین سه نمونه قرار میدهیم که سنگ صیقلی ، چرمی و هوند میباشد تا درک بهتری از مطالب ارایه شده داشته باشید.

نمونه سنگ های پلاک در فراوری های صیقلی ، چرمی و هوند

دیگر سنگ ها :

 

در انبار سنگ اسفند سنگ های دیگیر ساختمانی نیز یافت میشود که در صورت نیاز درخواست کننده ارسال میشود.سنگ های موجود نظیر مرمری دهبید ، سنگ گندمک شیراز ، انواع گرانیت ها ، انواع مرمریت ها و انواع تراورتن ها موجود میباشد.

 

سنگ اسلب :

 

سنگ های اسلب بخاطر نوع و اندازه آنها بیشتر وارداتی هستند که در بازار در قیمت های گوناگون و در سورت های مختلف یافت میشود البته در داخل کشور نیز کارخانجاتی هستند که با دستگاه های پیشرفته و بروز نمونه های داخلی سنگ های اسلب را تولید و عرضه میکنند.در مجموعه ما سنگ اسلب خارجی و داخلی نیز بنا به نیاز متقاضی موجود میباشد که در صورت سفارش ، برش و تحویل مشتری میشود.فروش سنگ های خارجی بصورت اسلب و ضخامت دو سانت میباشد.

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر به بخش > ارتباط با ما < مراجعه نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE